1963 во филмот: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2) (Бот Додава: ro:1963 în film
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Додава: az, cs, de, en, es, fi, fr, he, hu, ja, nl, no, pl, pt, ru, sq, sv, uk, zh)
с (r2.7.2) (Бот Додава: ro:1963 în film)
[[pl:1963 w filmie]]
[[pt:1963 no cinema]]
[[ro:1963 în film]]
[[ru:1963 год в кино]]
[[sq:1963 në film]]
5.636

уредувања