Фурнир: Разлика помеѓу преработките

Одземени 157 бајти ,  пред 10 години
с
Откажано уредување 2423045 од (94.100.107.56 | Разговор)
Нема опис на уредувањето
с (Откажано уредување 2423045 од (94.100.107.56 | Разговор))
[[uk:Шпон]]
[[zh:薄片]]
За да почнете со обработка на фурнирот прво треба да си го избришите газот!! ДА СВЕТИ!!!
16

уредувања