Фурнир: Разлика помеѓу преработките

Додадени 157 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
(Откажано уредување 2423038 од (94.100.107.56 | Разговор))
Нема опис на уредувањето
[[uk:Шпон]]
[[zh:薄片]]
За да почнете со обработка на фурнирот прво треба да си го избришите газот!! ДА СВЕТИ!!!
Анонимен корисник