Мец: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: am:መትዝ
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: is:Metz)
с (r2.7.1) (Бот Додава: am:መትዝ)
[[af:Metz]]
[[als:Metz]]
[[am:መትዝ]]
[[ar:ميتز]]
[[an:Metz]]
86.434

уредувања