Разлика помеѓу преработките на „1938 во филмот“

с
r2.7.1) (Робот: Додава ro:1938 în film
с (r2.7.2) (Бот Додава: az, ca, de, en, es, fi, fr, hu, nl, no, pl, pt, ru, sq, sv, uk)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ro:1938 în film)
[[pl:1938 w filmie]]
[[pt:1938 no cinema]]
[[ro:1938 în film]]
[[ru:1938 год в кино]]
[[sq:1938 në film]]
34.422

уредувања