.id: Разлика помеѓу преработките

Додаден 11 бајт ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: su:.id
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: de:.id)
с (r2.7.1) (Бот Додава: su:.id)
[[sr:.id]]
[[sh:.id]]
[[su:.id]]
[[fi:.id]]
[[sv:Toppdomän#I]]
86.434

уредувања