Разлика помеѓу преработките на „Гренобл“

Додадени 17 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава stq:Grenoble
с (r2.7.1) (Бот Додава: scn:Grenoble)
с (r2.7.2) (Робот: Додава stq:Grenoble)
[[be:Горад Грэнобль]]
[[be-x-old:Грэнобль]]
[[bar:Grenoble]]
[[bg:Гренобъл]]
[[bar:Grenoble]]
[[ca:Grenoble]]
[[ceb:Grenoble]]
[[qu:Grenoble]]
[[ru:Гренобль]]
[[stq:Grenoble]]
[[sq:Grenoble]]
[[scn:Grenoble]]
59.415

уредувања