Разлика помеѓу преработките на „.et“

Додаден 11 бајт ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: su:.et
с (r2.6.4) (Бот Додава: tpi:.et)
с (r2.7.1) (Бот Додава: su:.et)
[[be:.et]]
[[be-x-old:.et]]
[[bs:.et]]
[[bg:.et]]
[[bs:.et]]
[[cv:.et]]
[[cs:.et]]
[[sr:.et]]
[[sh:.et]]
[[su:.et]]
[[fi:.et]]
[[tl:.et]]
86.434

уредувања