Разлика помеѓу преработките на „Фелисити Хафман“

Додадени 23 бајти ,  пред 13 години
с
нема опис на уредувањето
с
| caption = Фелисити Хафман
| birthname = ''Фелисити Кендал Хафман''
| birthdate = [[9_декември|9 Декември]] [[1962]]
| location = Бедфорд, [[Њу Јорк]], [[САД]]
| spouse = [[Вилијам Х. Мејси]] (1997-)
153

уредувања