Разлика помеѓу преработките на „Џек Лондон“

Додадени 27 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: hy:Ջեկ Լոնդոն
с (Отстрането уредувањето на 62.162.219.133 (разговор), вратено на последната верзија на Ripchip Bot)
с (r2.7.1) (Бот Додава: hy:Ջեկ Լոնդոն)
[[gl:Jack London]]
[[ko:잭 런던]]
[[hy:Ջեկ Լոնդոն]]
[[hi:जैक लंडन]]
[[hr:Jack London]]
4.506

уредувања