Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Алгебра“

с
r2.7.2) (Робот: Брише ilo:Category:Algebra
с (r2.7.2) (Бот Додава: kbd:Category:Алгебрэ, kk:Санат:Алгебра)
с (r2.7.2) (Робот: Брише ilo:Category:Algebra)
[[Категорија:Математика]]
 
[[kbd:Category:Алгебрэ]]
[[af:Kategorie:Algebra]]
[[als:Kategorie:Algebra]]
[[be:Катэгорыя:Алгебра]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Альгебра]]
[[bs:Kategorija:Algebra]]
[[bg:Категория:Алгебра]]
[[bs:Kategorija:Algebra]]
[[ca:Categoria:Àlgebra]]
[[cs:Kategorie:Algebra]]
[[hr:Kategorija:Algebra]]
[[io:Kategorio:Algebro]]
[[ilo:Category:Algebra]]
[[id:Kategori:Aljabar]]
[[ia:Categoria:Algebra]]
[[pl:Kategoria:Algebra]]
[[pt:Categoria:Álgebra]]
[[kbd:Category:Алгебрэ]]
[[ro:Categorie:Algebră]]
[[rue:Катеґорія:Алґебра]]
11.372

уредувања