1985 во науката: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: nn:Vitskap i 1985
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: no:Vitenskapsåret 1985)
с (r2.7.1) (Бот Додава: nn:Vitskap i 1985)
[[hu:1985 a tudományban]]
[[no:Vitenskapsåret 1985]]
[[nn:Vitskap i 1985]]
[[pl:1985 w nauce]]
[[pt:1985 na ciência]]
86.434

уредувања