Облак: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ang:Ƿolcen
[проверена преработка][проверена преработка]
(Одбиени последните 2 промени во текстот и вратена ревизијата 2408068 на Idioma-bot)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ang:Ƿolcen)
 
[[af:Wolk]]
[[ang:Ƿolcen]]
[[ar:سحاب]]
[[an:Boira]]
59.415

уредувања