Разлика помеѓу преработките на „Службен јазик“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: ckb:زمانی فەرمی
с (r2.7.1+) (Бот Додава: ia:Lingua official)
с (r2.7.1) (Бот Менува: ckb:زمانی فەرمی)
[[be:Афіцыйная мова]]
[[be-x-old:Афіцыйная мова]]
[[bg:Официален език]]
[[bar:Amtssproch]]
[[bs:Službeni jezik]]
[[br:Yezh ofisiel]]
[[bg:Официален език]]
[[ca:Llengua oficial]]
[[cv:Патшалăх чĕлхи]]
[[sl:Uradni jezik]]
[[szl:Urzyndowo godka]]
[[ckb:زمانی فەڕمیفەرمی]]
[[sr:Службени језик]]
[[sh:Službeni jezik]]
4.506

уредувања