Отвори го главното мени

Промени

Додаден 1 бајт ,  пред 7 години
- Пајакот во домот означува пари
- Ако ви се црвени образите-некој зборува нешто за вас
- Ако ицкате-некој ве спомнува...и така натаму.
 
== '''МАГИЈА''' ==
Анонимен корисник