‘Рбетен мозок: Разлика помеѓу преработките

Додадени 29 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: be:Спінны мозг
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: ky:Жүлүн)
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Спінны мозг)
[[bn:সুষুম্নাকাণ্ড]]
[[zh-min-nan:Chek-chhé]]
[[be:Спінны мозг]]
[[bg:Гръбначен мозък]]
[[bs:Kičmena moždina]]
86.434

уредувања