Разговор за Википедија:Потпис: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
с (Отстрането уредувањето на 81.45.242.143 (разговор), вратено на последната верзија на [[User:Kiril Simeonovski|Kiril Simeonovski])
Нема опис на уредувањето
{{Сзр}}
==Вашите скорешни уредувања==
Здраво. Во случај да не сте знаеле, кога оставате пораки на [[Википедија:Страница за разговор|страници за разговор]] и други страници каде што се отворени дискусии, секогаш треба да ги [[Википедија:Потписи|потпишувате вашите пораки]], со внесување на четири [[Тилда|тилди]] ( &#126;&#126;&#126;&#126; ) на крајот од вашиот коментар. Ако не можете да внесувате тилди со вашата тастатура, кликнете на копчето за потпишување [[Слика:Signature_icon.png]] што се наоѓа над прозорецот за уредување. Тоа автоматски ќе внесе потпис со вашето име и времето на испраќање на вашата порака. Овие податоци се корисни бидејќи другите уредувачи ќе можат да видат кој што рекол, и кога. Благодарам! --[[User:Prof.Jovica|Prof.Jovica]] <small>([[User talk:Prof.Jovica|разговор]])</small> 20:48, 12 февруари 2012 (CET)
7

уредувања