Џоди Фостер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: io:Jodie Foster
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Джодзі Фостэр)
с (r2.7.1) (Бот Додава: io:Jodie Foster)
[[az:Codi Foster]]
[[be:Джодзі Фостэр]]
[[bg:Джоди Фостър]]
[[bs:Jodie Foster]]
[[br:Jodie Foster]]
[[bg:Джоди Фостър]]
[[ca:Jodie Foster]]
[[cs:Jodie Fosterová]]
[[hsb:Jodie Foster]]
[[hr:Jodie Foster]]
[[io:Jodie Foster]]
[[id:Jodie Foster]]
[[it:Jodie Foster]]
86.434

уредувања