Сливен: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ko:슬리벤
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: es:Sliven)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ko:슬리벤)
[[eo:Sliven]]
[[fr:Sliven]]
[[ko:슬리벤]]
[[hr:Sliven]]
[[id:Sliven]]
86.434

уредувања