Разлика помеѓу преработките на „Хард-рок“

Додадени 18 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: sco:Hard rock
с (Бот Менува: ca:Rock dur)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sco:Hard rock)
[[bn:হার্ডরক]]
[[be-x-old:Гард-рок]]
[[bs:Hard rock]]
[[bg:Хард рок]]
[[bs:Hard rock]]
[[ca:Rock dur]]
[[cs:Hard rock]]
[[ro:Hard rock]]
[[ru:Хард-рок]]
[[sco:Hard rock]]
[[scn:Hard rock]]
[[simple:Hard rock]]
86.434

уредувања