Металци: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Робот: Додава it:Metallaro
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Робот: Додава it:Metallaro)
[[es:Metalero]]
[[fr:Métalleux]]
[[it:Metallaro]]
[[he:מטאליסט]]
[[lt:Metalistai]]
4.062

уредувања