Разлика помеѓу преработките на „Франсиско Гоја“

с
r2.7.2+) (Робот: Додава my:ဂိုးယာ
с (r2.7.1) (Бот Додава: diq:Francisco Goya)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава my:ဂိုးယာ)
[[mwl:Francisco de Goya]]
[[mn:Франсиско Гойя]]
[[my:ဂိုးယာ]]
[[nl:Francisco Goya]]
[[new:फ्रान्सिस्को गोया]]
126.548

уредувања