Бели дробови: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: br:Skevent
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: sah:Тыҥа)
с (r2.7.1) (Бот Додава: br:Skevent)
[[bg:Бял дроб]]
[[bs:Pluća]]
[[br:Skevent]]
[[ca:Pulmó]]
[[cv:Ӳпке]]
86.434

уредувања