Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Историја на Полска“

с
r2.7.2) (Робот: Додава diq:Category:Tarixê Polonya
с (r2.4.6) (Бот Додава: az:Kateqoriya:Polşa tarixi)
с (r2.7.2) (Робот: Додава diq:Category:Tarixê Polonya)
[[be:Катэгорыя:Гісторыя Польшчы]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Гісторыя Польшчы]]
[[bg:Категория:История на Полша]]
[[bar:Kategorie:Polnische Geschichte]]
[[bs:Kategorija:Historija Poljske]]
[[br:Rummad:Istor Polonia]]
[[bg:Категория:История на Полша]]
[[ca:Categoria:Història de Polònia]]
[[cs:Kategorie:Dějiny Polska]]
[[uk:Категорія:Історія Польщі]]
[[vi:Thể loại:Lịch sử Ba Lan]]
[[diq:Category:Tarixê Polonya]]
[[zh:Category:波蘭歷史]]
109.264

уредувања