Пикардија: Разлика помеѓу преработките

Одземени 9 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Менува sco:Picardy
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Додава sco:Picardy (region))
с (r2.7.2) (Робот: Менува sco:Picardy)
[[qu:Picardie]]
[[ru:Пикардия]]
[[sco:Picardy (region)]]
[[scn:Picardia]]
[[simple:Picardy]]
1.229

уредувања