Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1690-тите“

с
r2.7.2) (Бот Додава: tr:Kategori:1690'lar doğumlular
с (r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:Rođeni 1690-ih)
с (r2.7.2) (Бот Додава: tr:Kategori:1690'lar doğumlular)
[[tt:Төркем:1690-елларда туганнар]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เกิดในคริสต์ทศวรรษ 1690]]
[[tr:Kategori:1690'lar doğumlular]]
[[vi:Thể loại:Sinh thập kỷ 1690]]
[[war:Category:Mga natawo han 1690 nga dekada]]
5.636

уредувања