Хера: Разлика помеѓу преработките

Додадени 10 бајти ,  пред 10 години
с
r2.5.2) (Робот: Менува sk:Héra (bohyňa)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: an:Hera)
с (r2.5.2) (Робот: Менува sk:Héra (bohyňa))
[[sq:Hera]]
[[simple:Hera]]
[[sk:Héra (bohyňa)]]
[[sl:Hera]]
[[sr:Хера]]
9.281

уредување