Разлика помеѓу преработките на „Копер“

Одземени 3 бајти ,  пред 8 години
с
нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: an:Koper)
с
| image_alt =
| image_caption =
| image_flag = FlagZastava of KoperKopra.gifsvg
| flag_alt =
| image_shield = CoAGrb of KoperKopra.gifsvg
| shield_alt =
| nickname =
16

уредувања