Јат Ервејс: Разлика помеѓу преработките

Одземени 15 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.5) (Робот: Менува ko:야트 에어웨이즈
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: ko:제트 에어웨이즈 (세르비아))
с (r2.6.5) (Робот: Менува ko:야트 에어웨이즈)
[[es:JAT Airways]]
[[fr:Jat Airways]]
[[ko:제트야트 에어웨이즈 (세르비아)]]
[[hr:Jat Airways]]
[[id:Jat Airways]]
1.372

уредувања