Дариј III: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: nds:Dareios III.
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: hy:Դարեհ III)
с (r2.7.1) (Бот Додава: nds:Dareios III.)
[[no:Dareios III av Persia]]
[[oc:Dàrius III]]
[[nds:Dareios III.]]
[[pl:Dariusz III]]
[[pt:Dario III da Pérsia]]
86.434

уредувања