ФК Валенсија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 32 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.5) (Робот: Додава ga:Valencia Club de Fútbol
с (r2.7.1) (Бот Менува: da:Valencia C.F.)
с (r2.6.5) (Робот: Додава ga:Valencia Club de Fútbol)
[[fa:باشگاه فوتبال والنسیا]]
[[fr:Valence Club de Fútbol]]
[[ga:Valencia Club de Fútbol]]
[[gl:Valencia Club de Fútbol]]
[[ko:발렌시아 CF]]
8.502

уредувања