Разлика помеѓу преработките на „СВОТ (анализа)“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува eo:FMOD-analizo
с (r2.7.1) (Робот: Додава eo:FMOD analizo)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува eo:FMOD-analizo)
[[en:SWOT analysis]]
[[es:Análisis DAFO]]
[[eo:FMOD -analizo]]
[[eu:AMIA analisi]]
[[fa:تحلیل اس‌دبلیواُتی]]
126.672

уредувања