Јаглен: Разлика помеѓу преработките

Додадени 12 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.5) (Робот: Додава ga:Gual
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: pnb:کولہ)
с (r2.6.5) (Робот: Додава ga:Gual)
[[fr:Charbon]]
[[fur:Cjarbon]]
[[ga:Gual]]
[[gd:Gual]]
[[gl:Carbón]]
8.502

уредувања