Разлика помеѓу преработките на „Вашингтон (појаснување)“

с
r2.6.5) (Робот: Менува ms:Washington
с (r2.5.2) (Бот Менува: sv:Washington (olika betydelser))
с (r2.6.5) (Робот: Менува ms:Washington)
[[li:Washington]]
[[hu:Washington (egyértelműsítő lap)]]
[[ms:Washington (nyahkekaburan)]]
[[mn:Вашингтон (салаа утга)]]
[[nl:Washington]]
8.502

уредувања