ISO 3166-2: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава km:ISO 3166-2
с (r2.6.4) (Бот Додава: be:ISO 3166-2)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава km:ISO 3166-2)
[[be:ISO 3166-2]]
[[be-x-old:ISO 3166-2]]
[[bs:ISO 3166-2]]
[[bg:ISO 3166-2]]
[[bs:ISO 3166-2]]
[[ca:ISO 3166-2]]
[[cs:ISO 3166-2]]
[[ja:ISO 3166-2]]
[[no:ISO 3166-2]]
[[km:ISO 3166-2]]
[[pl:ISO 3166-2]]
[[pt:ISO 3166-2]]
127.131

уредување