Разлика помеѓу преработките на „Тајланд“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.6.5) (Робот: Менува az:Tailand
с (r2.6.5) (Робот: Додава or:ଥାଇଲାଣ୍ଡ)
с (r2.6.5) (Робот: Менува az:Tailand)
[[as:থাইলেণ্ড]]
[[ast:Tailandia]]
[[az:TaylandTailand]]
[[bn:থাইল্যান্ড]]
[[zh-min-nan:Thài-kok]]
8.502

уредувања