Разлика помеѓу преработките на „Луго“

Додадени 13 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: sco:Lugo
с (r2.7.2) (Бот Додава: gag:Lugo)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sco:Lugo)
[[be-x-old:Люга]]
[[bi:Lugo]]
[[bg:Луго]]
[[bs:Lugo]]
[[br:Lugo (Galiza)]]
[[bg:Луго]]
[[ca:Lugo]]
[[cs:Lugo]]
[[ru:Луго]]
[[sc:Lugo]]
[[sco:Lugo]]
[[sq:Lugo]]
[[scn:Lugo (Spagna)]]
86.434

уредувања