Палау: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.5) (Робот: Додава or:ପଲାଓ
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: es:Palaos)
с (r2.6.5) (Робот: Додава or:ପଲାଓ)
[[nov:Palau]]
[[oc:Belau]]
[[or:ପଲାଓ]]
[[uz:Palau]]
[[pnb:پالاو]]
8.502

уредувања