Разлика помеѓу преработките на „’Рбетници“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: af:Vertebrata
с (r2.7.1) (Бот Додава: af:Vertibrata)
с (r2.7.1) (Бот Менува: af:Vertebrata)
[[Категорија:‘Рбетници|*]]
 
[[af:VertibrataVertebrata]]
[[als:Wirbeltiere]]
[[am:የጀርባ አጥንት ያላቸው እንስሳት]]
4.506

уредувања