Разлика помеѓу преработките на „Луго“

Додадени 12 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: co:Lugo
с (r2.7.1) (Бот Додава: frp:Lugo)
с (r2.7.2) (Бот Додава: co:Lugo)
[[be-x-old:Люга]]
[[bi:Lugo]]
[[bg:Луго]]
[[bs:Lugo]]
[[br:Lugo (Galiza)]]
[[bg:Луго]]
[[ca:Lugo]]
[[cs:Lugo]]
[[co:Lugo]]
[[cy:Lugo]]
[[da:Lugo]]
5.636

уредувања