Разлика помеѓу преработките на „Луго“

Додадени 13 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: frp:Lugo
с (r2.7.2) (Бот Додава: scn:Lugo (Spagna))
с (r2.7.1) (Бот Додава: frp:Lugo)
[[an:Lugo]]
[[roa-rup:Lugo]]
[[frp:Lugo]]
[[ast:Lugo]]
[[ay:Lugo]]
[[be-x-old:Люга]]
[[bi:Lugo]]
[[bg:Луго]]
[[bs:Lugo]]
[[br:Lugo (Galiza)]]
[[bg:Луго]]
[[ca:Lugo]]
[[cs:Lugo]]
86.434

уредувања