Предлошка:НК-јазик-никулец: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
[[Категорија:ВикиПроект Јазик:Шаблони за никулци|{{PAGENAME}}]]
[[Категорија:ВикиПроект Јазик:Шаблони]]
[[Категорија:Никулци за нигер-конгоански јазици|Ш]]
 
[[en:Template:Nc-lang-stub]]
</noinclude>