Отвори го главното мени

Промени

Додаден 11 бајт ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ce:Iа
[[ne:शिशिर ऋतु]]
[[ja:冬]]
[[ce:Iа]]
[[pih:Winta]]
[[no:Vinter]]
21.521

уредување