Разлика помеѓу преработките на „Луго“

Додадени 25 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ace:Lugo, ay:Lugo
с (r2.7.1) (Бот Додава: pnb:لوگو, zh-min-nan:Lugo)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ace:Lugo, ay:Lugo)
[[Категорија:Објекти на светско наследство на Шпанија]]
 
[[ace:Lugo]]
[[af:Lugo]]
[[als:Lugo]]
[[roa-rup:Lugo]]
[[ast:Lugo]]
[[ay:Lugo]]
[[bm:Lugo]]
[[zh-min-nan:Lugo]]
86.434

уредувања