Разлика помеѓу преработките на „Неврологија“

Додадени 19 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: nds:Neurologie
с (r2.7.1) (Бот Додава: vi:Thần kinh học)
с (r2.7.1) (Бот Додава: nds:Neurologie)
[[bn:স্নায়ুবিদ্যা]]
[[zh-min-nan:Sîn-keng-ha̍k]]
[[bs:Neurologija]]
[[bg:Неврология]]
[[bs:Neurologija]]
[[ca:Neurologia]]
[[cs:Neurologie]]
[[no:Nevrologi]]
[[nn:Nevrologi]]
[[nds:Neurologie]]
[[pl:Neurologia]]
[[pt:Neurologia]]
86.434

уредувања