Разлика помеѓу преработките на „Фернандо Торес“

с
r2.7.2) (Бот Додава: be-x-old:Фэрнанда Торэс
с (r2.7.1) (Бот Менува: pt:Fernando Torres)
с (r2.7.2) (Бот Додава: be-x-old:Фэрнанда Торэс)
[[bn:ফের্নান্দো তোরেস]]
[[zh-min-nan:Fernando Torres]]
[[be-x-old:Фэрнанда Торэс]]
[[bg:Фернандо Торес]]
[[ca:Fernando José Torres Sanz]]
5.636

уредувања