Владимир Висоцки: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува es:Vladímir Vysotski
с (r2.6.4) (Бот Менува: es:Vladímir Visotski)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува es:Vladímir Vysotski)
[[el:Βλαντίμιρ Βισότσκι]]
[[en:Vladimir Vysotsky]]
[[es:Vladímir VisotskiVysotski]]
[[eo:Vladimir Visockij]]
[[fa:ولادیمیر ویسوتسکی]]
127.131

уредување