Разлика помеѓу преработките на „Керала“

Додадени 22 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
с (Бот Брише: nap:Kerala (deleted))
! colspan="2" bgcolor="#DEFFAD" | Мапа
|-----
| colspan="2" align="center" bgcolor="#E8E8E8" | <center>[[Податотека:Kerala in India-KERALA (disputed hatched).svg|н|200п|Положба на Керала во Индија]]</center>
|}
 
Анонимен корисник