Февруари: Разлика помеѓу преработките

Додадени 29 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: or:ଫେବୃଆରୀ
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Менува: mdf:Уфайков)
с (r2.6.5) (Бот Додава: or:ଫେବୃଆରୀ)
[[oc:Febrièr]]
[[mhr:Пургыж]]
[[or:ଫେବୃଆରୀ]]
[[uz:Fevral]]
[[pa:ਫ਼ਰਵਰੀ]]
8.502

уредувања