Разлика помеѓу преработките на „Илири“

Додадени 26 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
(Одбиена последната промена во текстот (од 62.162.217.78) и вратена ревизијата 1947170 на MacedonianBoy)
 
[[an:Ilirios]]
[[be:Ілірыйцы]] okl;k/llgh;lgujhglplgfk
[[bs:Iliri]]
[[bg:Илири]]
Анонимен корисник